Omron V-10G4-1B4-K
Snap Acting/limit Switch SPDT Momentary 0.1A 125VDC 5.6MM Panel Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet12 页19 年前
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.50%
Introduction Date1998-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Pin Plunger Screw 10A 250VAC 250VDC 0.98N Screw Mount