Omron G6EU-134P-ST-US-DC12
Electromechanical Relay SPDT 3A 12VDC 720Ohm Through Hole
Production
数据表和文档
Omron
Datasheet8 页23 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+216%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.49.00.50
Introduction Date1998-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicDS1E-S-DC12V
Relay; 2 A AC/DC (Switching), 3 A AC/DC (Carrying); Amber Sealed Type; 1 Form C
Relay Signal SPDT 250VAC 12VDC PC Pin Through Hole T/R