Omron G6E-134PL-ST-US-DC12
Power/Signal Relay, Spdt, Momentary, 0.033A (Coil), 12Vdc (Coil), 400Mw (Coil), 3A (Contact),
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet8 页23 年前
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
element14
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-58.85%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Relay Signal SPDT 250VAC 12VDC PC Pin Through Hole T/R
PanasonicDS1E-S-DC12V
Relay; 2 A AC/DC (Switching), 3 A AC/DC (Carrying); Amber Sealed Type; 1 Form C
High Sensitivity Signal Relay, 1 Form C, 400mW Type, 2 Coil Latching, Gold Contact
Electromechanical Relay SPDT 3A 12VDC 720Ohm Through Hole
High Sensitivity Signal Relay, 1 Form C, 200mW Type, 2 Coil Latching, Gold Contact
描述
Electromechanical Relay SPDT 3A 12VDC 360Ohm Through Hole
Signal Relay, G6e Series, Non Latching, Spdt, Through Hole, 2 A, 12 Vdc
RELAY;E-MECH;LOW SIGNAL;SPDT;CUR-RTG 0.4/2AAC/ADC;CTRL-V 12DC;PCB MNT;SOLDER
RELAY, SIGNAL, SPDT, 30VDC, 2A; Coil Voltage: 12VDC; Contact Configuration: SPDT; Contact Current: 2A; Product Range: G6E Series; Relay Mounting: Through Hole; Coil Type: Non Latching; Relay Terminals: Solder; Contact Voltage V