Omron E2EM-X16MX1 2M
Proximity Sensor 16 mm 10-30V DC 2-Wire DC Nickel Plated Brass 2m Cable 18 mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%