Omron A22R-TG-10A
Pushbutton Switch, SPST, Latched, 10A, 240VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet33 页14 年前
Farnell
Newark
X-ON
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Emergency Stop N.C. SPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
描述
SWITCH, PUSHBUTTON, SPST-NO, 10A, 240VAC
Pushbutton Switches Non-Light Proj Green Alternate SPST-NO
Switch, pushbtn; 2 pos; 22 mm; Rnd bzl;Form 1a(NC); Projected, green button