Omron A22R-FY-10A
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Sager ElectronicsA22R-FY-10A01
数据表和文档
IHS
Datasheet33 页14 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-02-29
LTD Date2016-02-29
相关零件
Pushbutton Switch, SPST, Latched, 10A, 240VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. SPST Mushroom Button 10A 240VAC 24VDC Screw Panel Mount
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
描述
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V