Omron A16LTRA5D2
Pushbutton Switch, DPDT, Alternate, 3A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet28 页20 年前
X-ON
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.33
Introduction Date2009-03-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Switch, Pushbutton, Illuminated, DPDT, LED, 24V, SQUARE GUARD, RED, ALTERNATE
NKK SwitchesUB26KKW015C-CC
Pushbutton Switch, DPDT, On-on, Latched, 5A, 30VDC, 8 PCB Hole Cnt, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB226KKW016CF-2B
Pushbutton Switch, DPDT, On-on, Alternate, 5A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
NKK SwitchesUB16KKW01N-C
Pushbutton Switch, SPDT, On-on, Momentary, 5A, 30VDC, Solder Terminal, Panel Mount
描述
Switches - 16mm Pushbutton Switches DPDT ALT RND 5V RED IP40 Lamp Illum
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V