Okaya HCE450V105KS
Cap Film 1uF 450V 10% (30 X 11 X 22mm) Radial 27.5mm 105C
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页23 年前
Component Distributors Inc.
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2003-05-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECQ-U2A105KL
Cap Film Suppression X2 1uF 250VAC PET 10% (25.5 X 12 X 22mm) Radial 22.5mm 85C
PanasonicECQ-E2105KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E6105KF
Film Capacitor, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupT350A105K035AT
1UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 35 V DC +/-10%, T350 SERIES
Yageo GroupT356B105K050AT
1UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 50 V DC +/-10%, T356 SERIES
Yageo GroupC330C105K5R5TA
C330 C 1UF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 50 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
描述
HCE-S Series; 450VDC 1 F High Insulation Resistance Snubber Capacitor with 15mm Leads
Film Capacitor, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF