Ohmite TEH100M470RJE
TO-247-2 Fixed Resistor TEH100 0.620LX0.195W 15.75MMX4.95MM 100W 470 Ohm 50PPM/C
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet2 页10 年前
Datasheet1 页14 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.79%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TEH100M470RJE 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginAustria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Thick Film Res.-Through Hole 70watt 470ohm 5% RoHS Compliant: Yes
Res Thick Film 470 Ohm 5% 85W ±50ppm/C Molded TO-264 Pin
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityER58470RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 470 Ohm 5% 30W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
TO-220-2 FIXED RESISTOR RTO 20 0.398Lx0.177W 10.10mmx4.50mm 20W 470Ohm ±150ppm/C
描述
Res Thick Film 470 Ohm 5% 3.5/100W ±50ppm/C Molded TO-247 RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 100W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
THICK FILM RESISTOR, 470 OHM, 100W, 5%; Resistance:470ohm; Voltage Rating:350V; Resistor Case Style:TO-247; Power Rating:100W; Resistance Tolerance: 5%; Product Range:TEH100 Series; Resistor Element Type:Thick Film