KYOCERA AVX UVR1A221MED1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页16 年前
Datasheet2 页11 年前
Datasheet2 页16 年前
Future Electronics
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
25,907
Authorized Distributors
4
Capacitance
220 µF
220 µF
220 µF
Mount
PCB, Through Hole
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
240 mA
240 mA
240 mA
Height - Seated (Max)
12.4968 mm
12.4968 mm
12.4968 mm