Nichicon UUX1J330MNL1GS
33uF 63V 185mA@120Hz 卤20% SMD, D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Nichicon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.74%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-FK1K330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 80V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
KYOCERA AVXUUX1H330MNL1GS
33uF 50V 133mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Wurth Elektronik865060645007
WCAP-ASLL Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEEFK1H330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 35V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEEFK1J330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 63V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMZA500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 195mA 2000h 105C Automotive T/R
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 4141
33¦ÌF 63V ¡À20% 2000h@ 105¡ãC 185mA@ 120Hz,308.95mA@ 10kHz SMD 10.3mm*10.3mm*10.5mm
Capacitor,33Uf,63Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon UUX1J330MNL1GS
Wide Temperature Range Chip Type, 33 μ F, 63 V, -55°C to 105°C, RoHS