KYOCERA AVX UUX1H330MNL1GS
33uF 50V 133mA@120Hz 卤20% SMD, D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
数据表和文档
Datasheet1 页18 年前
Newark
Nichicon SCT
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+46.81%
相关零件
33uF 63V 117mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicEEEFK1J330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 63V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-1JA330P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 63V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-1HA330AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 50V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMZA500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 195mA 2000h 105C Automotive T/R
描述
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (8 X 10mm) SMD 133mA 2000h 105C Automotive T/R
UX Series 33 uF 50 V 105°C Ø8 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 3333
Capacitor Alum Elec 33Uf 50V 20%, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:33Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Uux Series; Product Diameter:8Mm Rohs Compliant: Yes |Nichicon UUX1H330MNL1GS