Nichicon UUX1E101MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 25V 100muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页3 年前
Datasheet2 页16 年前
Datasheet1 页18 年前
Farnell
Newark
Nichicon SCT
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.22%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-1EA101XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 100muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECA-1EM101
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicEEE-1EA101XAP
KYOCERA AVXUVR1E101MED1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 25V 100muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
KYOCERA AVXUVR1E101MED
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 25V 100muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 100UF 25 V, UX SERIES 2000H 8 (DIA.) X 10MM
100uF 25V 181mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
UX Series 100 uF 25 V 105°C Ø8 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 10mm) SMD 0.181A 2000h 105C T/R Automotive AEC-Q200
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitor 100Uf 25V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Ux; Capacidad:100Μf; Tensión Nominal:25V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:8Mm; Resistencia Esr:-; Altura:10Mm; Núm. De Contactos:2 |Nichicon UUX1E101MNL1GS
CAP, 100µF, 25V, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 100µF; Voltage Rating: 25V; ESR: -; Product Range: UUX Series; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 105°C; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Temp