Nichicon URS1H222MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR URS 50V 2200muF ±20% 0.787Dia 20.00mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 页3 年前
Nichicon SCT
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon URS1H222MRD 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECA1VM222
Cap Aluminum 2200uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 1250mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicEEUHD1V222
Cap Aluminum Lytic 2200uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1260mA 2000h 105C Automotive Bulk
PanasonicECA-1VM222B
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 35V 2200muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
NichiconUVK1V222MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 35V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF
描述
Cap Aluminum Lytic 2200uF 50V 20%( 20 X 25mm) Radial 10mm 1750mA 2000h 85C Bulk
2200uF 50V 卤20% 1.75A@120Hz Plugin,D20xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS - 50VOLTS 2200UF LOW PROFILE, RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor 2200Uf, 50V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Rs; Capacidad:2200Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:20Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Resistencia Esr:- |Nichicon URS1H222MRD