Nichicon URS1E220MDD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon URS1E220MDD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2005-10-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-09-15
相关零件
PanasonicECA-1EM220
Cap Aluminum 22uF 25V 20% Aluminum Cylindrical Can 2000 hr 85°C Bag
PanasonicECE-A1EN220XB
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SU 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
PanasonicECEA1EN220X
Capacitor Aluminum Electrolytic 22uF 25 Volt 20% (5 X 11mm) Radial 2 mm 60mA 2000h 85C Bulk
Wurth Elektronik860010472003
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
NichiconUVP1E220MED
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVP 25V 22muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
描述
Compact and Standard For General Purposes Lead Type, 22 μ F, 25 V, RoHS