Nichicon URS0J222MHD1TO
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR URS 6.3V 2200muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2010-08-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-05-31
相关零件
PanasonicECA0JM222
Cap Aluminum 2200uF 6.3V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 890mA 2000h 85°C Bulk
PanasonicECA-0JM222B
Cap Aluminum 2200uF 6.3V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 890mA 2000h 85°C Ammo Pack
NichiconUVK0J222MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVK 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Through Hole Mount
PanasonicECA-0JHG222
Cap Aluminum 2200uF 6.3V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 710mA 2000h 105°C Bulk
NichiconUFW0J222MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFW 6.3V 2200muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
描述
2200uF 6.3V 卤20% 890mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Radial/Tp&ammo |Nichicon URS0J222MHD1TO
RS ELEC RAD 2200UF 6.3V 5MM TA