Nichicon UPW1V220MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 35V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页6 年前
Newark
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-58.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-03-31
LTD Date2023-11-30
相关零件
NichiconUPS1V220MDD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 35V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 25V 22muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
NICHICON - UPM1V220MDD1TD - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF, 35V, 20%, RADIAL
Wurth Elektronik860010572003
WCAP-ATG8 Aluminum Electrolytic Capacitors
Wurth Elektronik860010472003
描述
Cap Aluminum Lytic 22uF 35V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 180mA 2000h 105C Automotive Ammo
22uF 35V 卤20% 54mA@120Hz Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF, 3; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 22UF, 35V, 20%, RADIAL; Capacitance: 22µF; Voltage(DC): 35V; Capacitance Tolerance: ± 20%; Capacitor Terminals: PC Pin; Lifetime @ Temperature: 2000 h
Aluminum Electrolytic Capacitor, 22Uf, 35V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:22Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:35V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:11Mm |Nichicon UPW1V220MDD1TD