Nichicon UPW1E4R7MDD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 25V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页6 年前
Datasheet5 页11 年前
Farnell
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.98%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
United Chemi-ConESMG250ELL4R7ME11D
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF
NichiconUVP1E4R7MDD
4.7uF 25V 卤20% Plugin,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPS 25V 4.7muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
TWL Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.197Dia 5.00mm ±20% 4.7muF 25V
PanasonicECE-A1EN4R7U
Cap Aluminum 4.7uF 25V 20% Radial 2000h 85°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
描述
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 4.7UF, 25V, 20%, RADIAL, FULL REEL
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 25V 20%( 5 X 11mm) Radial 2.5mm 180mA 2000h 105C Automotive Ammo
54mA@120Hz 卤20% 2.5mm 25V 4.7uF Plugin,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, 4.7Uf, 25V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:4.7Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1E4R7MDD1TD