Nichicon UPW1C681MPD6TD
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 995mA 3000h 105C Automotive Ammo
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页6 年前
Datasheet5 页11 年前
Farnell
element14
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2001-09-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUHD1C681MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHD 16V 680muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF
NichiconUPA1C681MPD
680uF 16V 62m惟 卤20% 645mA@120Hz Plugin,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEU-FC1C681
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 16V 680muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEKZE160ELL681MH20D
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 1250mA 3000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKZE160ETD681MH20D
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF,; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 680UF, 16V, 20%, RADIAL; Capacitance:680µF; Voltage Rating:16V; Product Range:PW Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Radial L
Aluminum Electrolytic Capacitor, 680Uf, 16V, 20%, Radial, Full Reel; Rango De Producto:Serie Pw; Capacidad:680Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:16V; Diámetro:8Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial |Nichicon UPW1C681MPD6TD