Nichicon UPM1K271MHD6TN
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 80V 270muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.99%
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 100V 270muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEUFC2A271S
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 100V 270muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NichiconUPJ2A271MHD6
KYOCERA AVXUPJ1K271MHD6TN
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 80V 270muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount
270uF 63V ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
描述
270uF 80V 卤20% 920mA@120Hz Plugin,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount
270¦ÌF 80V ¡À20% 7.5mm 5000h@ 105¡ãC 1.24A@ 10 kHz,920mA@ 120Hz ,D16xL22mm 16mm*22mm
CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL TH