KYOCERA AVX UPJ1K271MHD6TN
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 80V 270muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
数据表和文档
相关零件
NichiconUPJ2A271MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 100V 270muF 卤20% 0.709Dia 18.00mm
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 80V 270muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
PanasonicEEUFC2A271S
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FC 100V 270muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Wurth Elektronik860080778019
WCAP-ATLI Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConELXV800ELL271ML20S
Cap Aluminum Lytic 270uF 80V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 1240mA 5000h 105°C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 270uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL TH