KYOCERA AVX UPM1E391MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 390muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 25V 390muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
390uF 25V ±20% 665.5mA@120Hz Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
NichiconUHV1E391MPD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHV 25V 390muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConELXZ250ELL391MH20D
Cap Aluminum Lytic 390uF 25V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 810mA 3000h 105°C Bulk
390uF 25V ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
描述
CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL TH