Nichicon UPJ1E391MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 25V 390muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUPM1E391MPD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXUPM1E391MPD1TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 390muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUPM1E391MHD6TO
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 390muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
390uF 25V ±20% 665.5mA@120Hz Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConELXZ250ELL391MH20D
Cap Aluminum Lytic 390uF 25V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 810mA 3000h 105°C Bulk
描述
390uF 25V 110m惟 卤20% 770mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL TH