KYOCERA AVX UPM1E332MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 25V 3300muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页3 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页18 年前
Nichicon SCT
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
相关零件
NichiconUPJ1E332MHD6
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
PanasonicEEU-TP1E332
Panasonic EEUTP1E332 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEU-FC1E332S
Cap Aluminum 3300uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 2740mA 5000h 105°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF
PanasonicEEU-TP1E332SB
Cap Aluminum 3300uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.02 Ohm 2470mA 2000 hr 135°C Ammo Pack
NichiconUPA1E332MHD
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 3300uF 105c 18x20 7.5LS
描述
3300uF 25V 23m惟 卤20% 2.44A@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25volts 3300uF 18x31.5 20% 7.5LS
PM Series 3300 uF 25V 105°C Ø18x31.5mm LS=7.5mm Radial Aluminum Electrolytic Cap