KYOCERA AVX UPM1A821MHD6TO
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 10V 820muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUPJ1A821MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 820muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount
820uF 10V 110m惟 卤20% 835mA@120Hz Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicEEUFR1A821
Panasonic EEUFR1A821 - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEUFR1A821B
Panasonic EEUFR1A821B - Aluminum Electrolytic Capacitors (Radial Lead Type)
PanasonicEEUFK1A821
Cap Aluminum Lytic 820uF 10V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 900mA 4000h 105°C Automotive Bulk
描述
CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL TH