Nichicon UPM0J821MPD6TD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 6.3V 820muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.97%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2008-09-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NichiconUPJ0J821MPD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 6.3V 820muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF
NichiconUPJ1A821MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 10V 820muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConELXZ6R3ELL821MJC5S
Cap Aluminum Lytic 820uF 6.3V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 760mA 5000h 105°C Bulk
PanasonicEEU-FC0J821LB
Cap Aluminum Lytic 820uF 6.3V 20% (8 X 15mm) Radial 5mm 730mA 2000h 105°C Ammo Pack
ZLQ Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 820muF 16V
描述
820uF 6.3V 卤20% 715mA@120Hz Plugin,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 820uF, Through Hole Mount