Nichicon UPJ1V681MHD1TO
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPJ 35V 680muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
数据表和文档
3 个月趋势:
-93.71%
Stock
5,724
Authorized Distributors
4
Capacitance
680 µF
680 µF
680 µF
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
35 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
1.37 A
1.7 A
1.7 A
Height - Seated (Max)
26.4922 mm
26.924 mm
26.924 mm
相关零件
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPM 35V 680muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
PanasonicEEUFC1V681
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 560uF
UPW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.394Dia 10.00mm ±20% 680muF 25V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConELXV350ETE681MK25S
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20%( 12.5 X 25mm) Radial 5mm 1700mA 5000h 105C Automotive Ammo
United Chemi-ConELXZ350ELL681MJ30S
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (10 X 30mm) Radial 5mm 1690mA 5000h 105°C Bulk
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1370mA 5000h 105C Ammo
1.37A@120Hz 卤20% 5mm 35V 680uF Plugin,D12.5xL26.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS