Nichicon UMA1E470MDD1TP
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UMA 25V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
NichiconUMW1E470MDD
47uF 25V 卤20% 70mA@120Hz Plugin,D8xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
PanasonicECE-A1EKA470
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KA 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECE-A1EKA470I
Cap Aluminum 47uF 25V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 70mA 1000h 85°C Ammo Pack
NichiconUSR1E470MDD
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 47UF 25 V DC, SR SERIES 2000H 6.3 (DIA.) X 7MM
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierSH470M025ST
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 4.52 Ohm 90mA 2000h 105C
描述
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL