KYOCERA AVX UFW1H103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UFW 50V 10000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-06-30
LTD Date2026-06-30
相关零件
KYOCERA AVXUVR1H103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 50V 10000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
United Chemi-ConEKMH630VSN103MA50T
Cap Aluminum Lytic 10000uF 63V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 0.025 Ohm 4400mA 2000h 105°C
NichiconUKW1H103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 50V 10000muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
NichiconUKW1V103MRD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UKW 35V 10000muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
United Chemi-ConESMH350VSN103MP50T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
United Chemi-ConEKMH500VSN103MR50T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF
描述
10000uF 50V 卤20% 4.6A@10kHz Plugin,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10000uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor, 10000Uf, 50V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Fw; Capacidad:10000Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:50V; Diámetro:25Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:50Mm |Nichicon UFW1H103MRD