Nichicon UCZ1E222MNQ1MS
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.045 Ohm 2600mA 3500h 125C Automotive T/R
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Nichicon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2014-09-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2023-07-31
相关零件
PanasonicEEVFK1E222M
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
PanasonicEEE-FK1E222AM
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cornell DubilierAFK228M25P44T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEMVY250GDA222MLN0S
Cap Aluminum Lytic 2200uF 25V 20%( 16 X 21.5mm) SMD 1630mA 5000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEV-TG1E222M
Cap Aluminum 2200uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
KYOCERA AVXUCD1E222MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 25V 2200muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 7575
2.2mF 25V ¡À20% 45m¦¸@ 100kHz 3500h@ 125¡ãC 1.3A@ 120Hz,2.6A@ 100 kHz SMD 19.1mm*19.1mm*17.5mm
Tape & Reel / Alum Chip Cap 25V 2200UF 20%%
2200uF 25V 2.6A@100kHz 45m惟@100kHz 卤20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
High Reliability Low Temperature ESR specification Chip Type, 2200 μ F, 25 V, -40°C to 125°C, RoHS
Nichicon SCT
Radial Can - SMD UCZ 25V 2200muF ±20% 0.709Dia 18.00mm