Nichicon UCX1V222MNQ1MS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCX 35V 2200muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Nichicon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2014-02-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicEEVFK1E222M
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUG 35V 2200muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
PanasonicEEE-FK1E222AM
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Cornell DubilierAFK228M25P44T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 25V 2200muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEMVA350GDA222MMN0S
Cap Aluminum Lytic 2200uF 35V 20% (18 X 21.5mm) SMD 1700mA 2000h 85°C Cardboard T/R
PanasonicEEV-TG1E222M
Cap Aluminum 2200uF 25V 20% (18 X 16.5mm) SMD 0.075 Ohm 1300mA 2000h 125°C T/R
描述
2200uF 35V 1.1A@120Hz 35m惟 卤20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 2200uF, Surface Mount, 7575
High Reliability Low Temperature ESR specification Chip Type, 2200 μ F, 35 V, -40°C to 135°C, RoHS