KYOCERA AVX PCR1D331MCL1GS
330UF 20V Polymer Alum Electrolytic Capacitor, Cr Series 4000H 10.3X10.3X7.9MM
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Nichicon SCT
HQonline
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-90.96%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
United Chemi-ConHHXA250ARA331MJA0G
Cap Aluminum Polymer Hybrid 330uF 25VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.02 Ohm 2000mA 4000h 125C Automotive T/R