KYOCERA AVX PCV1D331MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 330uF 20VDC 20%( 10 X 12.7mm) SMD 0.026 Ohm 2700mA 3000h 10
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页3 年前
Newark
3 个月趋势:
+181%