Nichicon LGUW6181MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 420V 180muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
数据表和文档
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Nichicon LGUW6181MELA 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
KYOCERA AVXLGU2G181MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 400V 180muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
United Chemi-ConEKMS3B1VSN181MP25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 315V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF
GN Series 180 uF 400 V 105°C Ø25 x 30 mm Snap-In Aluminum Electrolytic Cap
MXG Series 180 µF 400 V ± 20 % Snap Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Cornell Dubilier381LR181M400J032
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 180uF 400V 20% | Cornell-Dubilier 381LR181M400J032
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
卤20% 950mA@120Hz 10mm 420V 180uF Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
180¦ÌF 420V ¡À20% 10mm 3000h@ 105¡ãC 1.3585A@ 50kHz,950mA@ 120Hz ,D25xL35mm , 25mm*35mm*35mm
Capacitor,180Uf,420Vdc,20-% Tol,20+% Tol |Nichicon LGUW6181MELA
105degC Standard Snap-in Terminal Type, 180 μ F, 420 V, -25 to 105°C, RoHS
Nichicon SCT
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP TH