NIC Components NACE221M4V6.3X5.5TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Capacitor Aluminum 220uF 6.3VDC 20% 6.3 X 6.3mm SMD 1.96 Ohm 95mA 2000 hr T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, 220 uF, 35 V, ± 20%, 2000 hours @ 105°C, Radial Can - SMD
NACE Series 220 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
描述
NACE Series 220 uF 4 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 220uF 4V 20% (6.3 X 5.5mm) SMD 2.64 Ohm 82mA 2000h 85C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 220muF 4V
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626