NIC Components NACE220M50V6.3X6.3TR13F
Capacitor Aluminum 22uF 50V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 7.54 Ohm 58mA 2000h 85C T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Verical
NIC Components
Future Electronics
Jameco
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NIC ComponentsNACE220M63V6.3X8TR13F
NACE Series 22 uF 63 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Capacitor Aluminum 22uF 35VDC 20% 6.3 X 5.5mm SMD 9.05 Ohm 54mA 2000 hr T/R
NACE Series 22 uF 25 V 85°C SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
PanasonicEEE-HP0J220R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 22muF 6.3V
描述
NACE Series 22uF 50V 20 % 6.3x6.3mm 85'c SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626
Cap, 22Uf, 50V, Alu Elec, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:22Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:7.54Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Nace Series; Capacitor Terminals:Solderrohs Compliant: Yes |Nic Components NACE220M50V6.3X6.3TR13F