NIC Components NACE220M25V6.3X5.5TR13F
NACE Series 22 uF 25 V 85°C SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Arrow Electronics
NIC Components
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Capacitor Aluminum 22uF 35VDC 20% 6.3 X 5.5mm SMD 9.05 Ohm 54mA 2000 hr T/R
Capacitor Aluminum 22uF 50V 20% (6.3 X 6.3mm) SMD 7.54 Ohm 58mA 2000h 85C T/R
NACE Series 22 uF 6.3 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
描述
Cap Aluminum Lytic 22uF 25V 20% (6.3 X 5.5mm) SMD 10.6 Ohm 52mA 2000h 85C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Surface Mount, 2626