NIC Components NACE102M50V16X17TR15F
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (16 X 17mm) SMD 0.2 Ohm 940mA 2000h 85C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
NACE Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NACZ Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NACK Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
UG Series 1000 uF 50 V 85°C Ø18 x 21.5 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
UJ Series 1000 uF 50 V 105°C Ø18 x 21.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TLV 35V 1000muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors; General Purpose; V-Chip
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 6464