Nichicon UUJ1H102MNL1MS
UJ Series 1000 uF 50 V 105°C Ø18 x 21.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 5050
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TLV 35V 1000muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
NACE Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V-Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
NACZ Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
UG Series 1000 uF 50 V 85°C Ø18 x 21.5 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
描述
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20%( 18 X 21.5mm) SMD 820mA 5000h 105C T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 7575