Murata TZC3Z060A310R00
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 2pF Min, 6pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页19 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.30.00.10
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-03-31
LTD Date2021-03-31
相关零件
Cap Trimmer Ceramic 3/10pF 100V NPO±300 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Cap Trimmer Ceramic 4.5/20pF 100V N750±300 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Cap Trimmer Ceramic 2/6pF 100V NPO±200 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
描述
Cap Trimmer Ceramic 2/6pF 100V NPO±300 ppm/°C 0% to 50% Top Adj 85°C T/R
Murata TZC3Z060A310R00 2.0 - 6.0pF SMT Ceramic Trimmer Capacitor
Foil trimmer Capacitance: 2...6 pF Temperature range: -25 ... 85 °C IEC-climate category: 25/85/21 Size: SMD Rated voltage: 100 VDC