Murata TZB4R200AA10R00
Cap Trimmer Ceramic 4.5/20pF 100V N750±300 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Geoflip
Ciiva
_legacy Avnet
DigiKey
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.30.00.10
Introduction Date2001-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-03-31
LTD Date2021-03-31
相关零件
Cap Trimmer Ceramic 2/6pF 100V NPO±200 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Cap Trimmer Ceramic 8.5/40pF 100V N1200±500 ppm/C 0% to 50% Top Adj 85C T/R
Cap Trimmer Ceramic 1.4/3pF 100VDC NPO±200 ppm/°C 0% to 50% Top Adj 85°C T/R
描述
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 50% +Tol, 0% -Tol, 4.5pF Min, 20pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount
CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
Trimmer Capacitors 4mm 20pF