Murata RPER71H104K2S1A03A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.1uF 50volts X7R 10% 2.5mm L/S
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
Ciiva
Future Electronics
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2004-12-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2016-09-30
LTD Date2016-12-31
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
±10% 50V 100nF X7R Plugin,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
±10% 50V 100nF X7R Plugin,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125C Automotive Ammo
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 10% LS=5.08mm
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF X7R 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC322C104K5R5TA
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount, 2012
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
KV 100nF 50V 10% RM2,5 X7R