Murata RDER72A102K0K1H03B
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
数据表和文档
3 个月趋势:
+730%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Stock
4,055
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
Case/Package
1610
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
2.5 mm
2.5 mm
相关零件
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 100volts X7R LS=5mm +/-10%
RCE Radial Ceramic Capacitor 0.142Lx0.098W 3.60mmx2.50mm X7R ±10% 1000pF
±10% 50V 1nF X7R Plugin,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS