Murata NXFT15XV103FA1B040
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Wire 3977K Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2017-07-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin 0402 Wire 3434K Bulk
NTC THERMISTOR, 10K RESISTANCE, B CONSTANT 3380 (25-50C), 0.12MA OPERATING CURRE
Vishay01C1002JF
NTC 10 kOhm ± 5 % Through Hole Coated Radial Leaded Thermistor
Vishay01M1002JF
Vishay01C1002FF
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
描述
NTC Thermistor, 10000ohm, Chassis Mount
THERMISTOR NTC 10KOHM 3936K BEAD
1k Ohm 1% 4mm, THERMISTOR LEAD TYPE
Thermistors - NTC 10k Ohm 1% 40mm