Murata LQW2BHN21NK13L
Inductor RF Chip Wirewound 21nH 10% 100MHz 40Q-Factor 950mA 50mOhm DCR 0805 Embossed T/R
数据表和文档
_legacy Avnet
Datasheet2 页15 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW2BHN21NK13L 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 10% 100MHz 60Q-Factor 590mA 46mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Inductor RF Wirewound 0.022uH 10% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R