Bourns CW252016-22NK
Inductor RF Wirewound 0.022uH 10% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页7 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%