Murata LQW18CNR12J00D
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.12uH 5% 10MHz Ferrite 1.1A 0.085Ohm DCR 0603 T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-26.56%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18CNR12J00D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
相关零件
RF Choke Unshielded Wirewound 0.11uH 580Ohm 5% 10MHz Ferrite 0.9A 0.13Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 100MHz 60Q-FactorCeramic 0.8A 0.3Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Wirewound 0.12uH 5% 100MHz 60Q-Factor Ceramic 0.8A 0.25Ohm DCR 1210 T/R
Wurth Elektronik744762212A
WE-KI SMT Wire Wound Ceramic Inductor
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Ind Chip Wirewound 120nH 5% 7.9MHz Ferrite 670mA 0603 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Fixed Inductors 0603 120nH +/-5% 1100mA DCR .085ohm
FIXED IND 120NH 1.1A 85 MOHM SMD
10MHz 1.2GHz 1.1A 120nH 85m¦¸ ¡À5% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 120nH
INDUCTOR, CHOKE, 120NH, +/-5%; Product Range:MURATA - LQW Series Chip Inductors; Inductance:120nH; Inductance Tolerance:± 5%; DC Resistance Max:0.085ohm; DC Current Rating:1.1A; Self Resonant Frequency:1.2GHz; Inductor Case Style:0603 [1608 Metric]; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)