Murata LQW18ANR22J0ZD
General Purpose Inductor, 0.22uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-2.68%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18ANR22J0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Authorized Distributors
6
Inductance
220 nH
220 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
120 mA
120 mA
DC Resistance (DCR)
2.5 Ω
2.5 Ω
Q Factor
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
Introduction Date2018-02-23
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.22uH 5% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.12A 2.5Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active ONE SURFACE fixed air core inductor 125C 1200MHz 2.5Ohm 0.22μH
INDUCTOR, 220NH, 1.2GHZ, 0.12A, 0603;
FIXED IND 220NH 120MA 2.5OHM SMD
100MHz 1.2GHz 25 220nH 2.5¦¸ ¡À5% 0603 1.8mm*1mm