Murata LQW18AN4N7D0ZD
Ind Chip Wirewound 4.7nH 0.5nH 0603 Paper T/R
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-2.97%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN4N7D0ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
13,818
Inductance
4.7 nH
4.7 nH
Tolerance
10.6383 %
10.6383 %
Current Rating
850 mA
850 mA
DC Resistance (DCR)
59 mΩ
59 mΩ
Q Factor
35
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Introduction Date2018-02-23
描述
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE fixed air core inductor -55C~125C 6GHz 59mOhm Max 4.7nH
General Purpose Inductor, 0.0047uH, 10.6383%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0047uH 0.5nH 100MHz 35Q-Factor Non Magnetic 0.85A 0.059Ohm DCR 0603 T/R Automotive AEC-Q200