Murata LQW18AN37NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.037uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Production
价格与库存
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.51%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN37NG8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
32,638
Authorized Distributors
5
Inductance
37 nH
37 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
910 mA
910 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
200 mΩ
200 mΩ
Q Factor
37
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
描述
Ind Chip Wirewound 37nH 2% 0603 Paper T/R
100MHz 3GHz 910mA 37@250MHz 37nH 200m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
FIXED IND 37NH 910MA 0.2OHM SMD
INDUCTOR, 37NH, 3GHZ, 0.91A, 0603;